Blog
Polityka i kapitalizm
prokapitalizm
prokapitalizm Polityka aktualności, publicys
26 obserwujących 1518 notek 551686 odsłon
prokapitalizm, 6 lipca 2017 r.

Wizyta Trumpa – czy elity III RP staną na wysokości zadania?

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce może okazać się dla naszego kraju przełomowa, pod warunkiem, że rządzące nami elity będą miały pełną świadomość, że wcielanie w praktyce idei Międzymorza musi oznaczać stanięcie w poprzek ambicjom niemieckim w Europie.


Oczywiście nie musi to oznaczać od razu wojny z Niemcami, lecz - co pewne - ochłodzenie relacji. Ale cóż, każda próba wybicia się na względną niepodległość musi doprowadzić do tego, że pozyskamy nie tylko politycznych sojuszników, pragnących tego samego, ale także wyhodujemy sobie śmiertelnych wrogów, którzy będą robili wszystko, by do tego wybicia się nie dopuścić.

Dlatego też już wkrótce można spodziewać się wzmożonej aktywności wszelkiej maści agentów sił wrogich Polsce, którzy z całą mocą dezawuować będą znaczenie wizyty prezydenta Trumpa w Polsce, po czym przechodzić zaczną do czynów. Już w najbliższy poniedziałek (...)

Wizyta Trumpa – czy elity III RP staną na wysokości zadania?...

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Polityka, kapitalizm i wolny rynek

Portal wolnościowy, blog polityczny, którego głównym celem jest propagowanie takich idei jak wolny rynek, kapitalizm, liberalizm gospodarczy, ekonomia wolnorynkowa. Jest to ważne szczególnie teraz, kiedy to, w związku z rozlewającym się po świecie kryzysem, na kapitalizmie, wolnym rynku, liberalizmie gospodarczym, powszechnie wiesza się psy i obwinia za zjawiska, za które odpowiada tak naprawdę ktoś inny.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Autor I ciąg dalszy tej historii: Autor książki o Clintonach, Victor Thorn, znaleziony...
  • @Autor Polecam: Seks, narkotyki i morderstwa – historia Hillary i Billa Clintonów...
  • @Autor Już myślałem, że Pan napisze: "przepiękne i rozebrane dziewczęta...". No,...

Tagi

Tematy w dziale